Samsun Çiçek Siparişi

Samsun için online çiçek siparişi verebileceğiniz siteler

http://www.kobimarket.org/cicek-siparisi-pmk10


samsun çiçek siparişi

 
Samsun Çiçekçi

Samsun'da çiçek siparişi verebileceğiniz firmalar,çiçekçiler,çikçek siparişi verirken nelere dikkat etmeliyiz:

 

çiçeklerin solmamış olması gerekir tabiki

hızlı ulaştıran çiçekçiler tercih edilir

güvenilir olması çok önemlidir firma şikayet ve isteklere çiçek ile ilgili taleplere bir market düzeni içerisnde cevap vermelidir.

genel olrak kobilerden oluşan çiçekçiler genel olarak kalite standartlarına dikkat etmelidirler.

 

kobi,çiçek,ç,çekçi,ler,samsunadiki çiçekçiler,türkiye çiçek siparişi,samsun çiçek siparişi,karadeniz çiçek siparişi,tedarikçisi,gül,lale,manolya

samsun çiçekçiler,samsun çiçekçileri,samsun çiçek,samsunçiçek,çiçeksiparişisamsun,samsun,çiçek,çiftlik,gazi,56lar,ellialtılar,çiçeksepeti,çiçekçiler listesi. 

 
OMÜ UÇAK YAPTI
Image 
 
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Havacılık ve Uzay Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (UZAYTEM) bir yılık çalışma sonucu tamamen yerli malzeme kullanılarak, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan, sınıfının en büyük ve en donanımlı insansız hava ara 19 Mayıs ilçesindeki Ballıca yerleşkesinde bulunan merkezde bir yıldır sürdürülen “insansız hava aracı” (İHA) yapımının başarıyla tamamlanarak test ucı yapıldı.

UZAYTEM Müdürü Prof. Dr. Süleyman Tolun, yaptığı açıklamada,çuşlarının gerçekleştirildiğini söyledi.
 
Yılmaz ve Togar Tekkeköy İçin Yollarda

 Image

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Tekkeköy ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi, Şabanoğlu Mahallesi ve Kerimbey Mahallelerini birbirine bağlayan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı  Yusuf Ziya Yılmaz ve Ak Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı  Hasan Togar yolun son durumunu incelediler.

 
İki duran top...
İki duran top…
Hafta boyu borçlarından dolayı puan silme, küme düşme gibi yazılan çizilenlere baktığımızda takımın ve şehrin gardı hayli düşmüştü. Oyuncular böyle bir hafta sonunda maç boyu istek ve arzularına rağmen her iki yarıda oyun olarak farklı görüntü çizse de duran toplardan yaptığı iki golle kazanmayı bildi. Bu bakımdan kazanan (oyuncular) ve kazandıranı( taraftar) kutlamak lazım derim.  
 
DÜNYA KANSER GÜNÜ

                                                Image                                                                                   

Türkiye’de 50 bin akciğer kanseri hastası var.

“Bilim akciğer kanserini önce kronikleştirecek, sonra yenecek”

 

Her yıl 4 Şubat günü, dünya üzerinde ölüm nedenleri arasında ilk sıralarda yer alan kanser konusundaki bilinci artırmak için Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından “Dünya Kanser Günü” olarak kabul ediliyor.

 

 
Samsun TAKSİ

Samsun'da taksi ihtiyacı olanlar taksi tutarak şehir turu yapmak isteyenler özel rehber şoför eşliğinde samsunun tarihi ve turistik mekanlarını gezmek isteyenler.

Size en kaliteli hizmeti verecek olan şehir rehberi ekibi ile harika bir tatil yapabilirsiniz,taksi veya daha büyük bir araç ile gurub olarak gelebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

 

 
Kolay işi zor yaptı...

Kolay işi zor yaptı…

Samsunspor geçen haftanın sürpriz galibiyetinin ardından bugün Tavşanlı maçını zorda olsa kazanıp çıkışına devam etti ve üst sıralardan sonuna kadar kopmayacağını gösterdi. Alınan üç puanın son derece önemli olmasına karşın maçın birinci ve ikinci bölümleri farklılık oldu.
Nasıl derseniz?
 
20 Ocak 1989 Anıyoruz

Image
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türk futbolunun en acı olaylarından biri olan Samsunsporlu futbolcuların  20 Ocak 1989 yılında geçirdiği trafik kazasının 25. yıldönümüyle ilgili bir başsağlığı mesajı yayınladı. 

 
Bu Tablo Çok Özel

Image
Türkiye’de eşi benzeri olmayan ”Benim Canım Türkiyem” projesi kapsamında üretilen harita,81 ilden getirtilen topraklarla üretilmiş,el emeği bir tablo olan ”Türkiye Toprakları Haritası” görenlerin hayran olduğu bir vatan toprakları tablosu olarak oldukça ilgi çekmekte.
Üretimi Samsun’da gerçekleştirilen Türkiye Toprakları Haritası uzun bir ar-ge çalışmasından sonra üretilip satışa çıkartılmış.
Üretici firma yetkililerinin yaptığı açıklama ise şöyle;
Bu Harita; Her Karışı Şehit Kanıyla Sulanmış Kutsal Vatan Topraklarından Oluşturulmuştur. 81 İlimizden Getirtilen Kutsal Vatan Toprakları Haritada Kendi Yerlerine Konularak El Emeği İle Üretilmiştir.


İşyerlerinizin ve evlerinizin baş köşesinde gururla sergileyebileceğiniz, sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebileceğiniz bu çalışma, manevi değeri açısından paha biçilemez bir değerdir. Bu nedenle özen ve itinayla muhafaza edilmesi gerekmektedir.
İçinde bulunduğumuz dönemin hassasiyetinden hareketle kutsal vatan toprağına, vatanın bölünmez bütünlüğüne,ay yıldızlı bayrağımıza ve önemine dikkat çekmek istedik,şeklinde açıklama yapan üretici firma yetkilileri kullanılan malzeme ve üretim tekniği açısından uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün ürettiklerini belirttiler.
www.benimcanimturkiyem.com  adresine girerek ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz,satın alabilirsiniz

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 21 - 40 / 1284