Uçakta Türkler'in Futbol Tutkusu
ImageAvrupa’nın bir numaralı karşılaştırmalı uçak bileti arama motoru Skyscanner’ın yaptığı araştırmaya göre seyahatseverler uçakta seyahat ederken de futbol maçlarından geri kalmak istemiyor. Skyscanner’ın anketini yanıtlayan 18 binin üzerinde Türk seyahatseverin %81’i, izlemek istedikleri maçları gösteren bir havayolunu, diğer havayollarına tercih edeceğini belirtiyor.
 
Samsun'a Turizm Hamleleri
ImageAvrupa Birliği üyesi 11 ülkeden şehre gelen çok sayıdaki yabancı çalışma grubu üyesi Samsun’un Ayvacık ilçesini gezdi. Gezi programına Ayacık Kaymakamlığı’nda başlayan konuk ekip daha sonra Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) hibe desteği ve İl Özel İdaresi eş finansmanı ile gerçekleştirilen Doğa Evleri turizm tesisini yerinde inceledi.
 
Başkan Yılmaz 19 Mayıslıları Ağırladı

 Image

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz 19 Mayıs İlçesinden gelen konuklarını Samsunum-1 gemisinde ağırladı.

  Ak Parti 19 Mayıs ilçe Başkanı İbrahim Eren, İl Genel Meclis Üyeleri Bayram Konuş ve Hüseyin Çiçek, Ak Parti İlçe Kadın Kolları üyeleri, Muhtar Dernekleri ile köy ve mahalle muhtarları ve aynı zamanda Kösedik Köyü İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri Yılmaz’ın konuğu oldular.

 
SAMSUNDA SATILIK DAİRE

Samsun satılık daireler,Atakum satılık daire

 

Samsunda satılık dairemi arıyorsunuz,kiralık veya ucuz dairemi arıyorsunuz profesyönel bir emlak uzmanınamı ihtiyacınız var.

İşte tüm bunların doğru cevabını bulmak doğru emlakçıyla tanışmak satılık dairelerden güncel haberiniz olmasını istiyorsanız internet aramalarında en üst sıraya

 

 
''Ne çektin be SAMSUNSPOR''!

‘’Ne çektin be SAMSUNSPOR’’!

Gerçekten de bu sezon neler çekmedi ki… Büyük çok büyük dediğimiz bu Samsunspor’un kümede kalması ziyadesiyle mutlu etmedi mi bizi… Şampiyon olmuş gibi sevinmedik mi?


 

 

 
Samsun'da Farklı Bir Festival

Image

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy , bu yıl ilk kez gerçekleşek olan Uluslararası Samsun Müzik ve Sahne Sanatları Festivali’nin şehir için büyük önem taşıdığını söyledi. Dünyanın farklı ülkelerinden gelensanatçıların yanı sıra Türkiye’den de müzik ve dans gruplarını ağırlayacak olan festival hakkında biraçıklama yapan Vali Aksoy ; bu festival ile Samsun’un Karadeniz’in sanat başkenti olacağını ifadeetti. Festival operadan , halk müziğine , klasik müzikten dansa kadar birçok farklı rengi aynı sahnedebuluşturarak izleyenlere muhteşem bir sanat şöleni yaşatacak.

 
BACASIZ OLSUN

Image

Başkan Tekin MÜSİAD üyeleriyle
Belediye Başkanı Hayati Tekin, sanayi kenti Tekkeköy'de hava kirliliğinin yeterli doygunluğa ulaştığını belirterek, "Bundan sonra ilçemizde bacalı sanayi istemiyoruz" dedi

 
SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DRAGON BOAT YARIŞLARI DÜZENLİYOR

Image

Samsun’da Dragon Bot Yarış Heyecanı

Dünyanın en geniş katılımlı kurumlar arası spor etkinliklerinden biri olan Dragon boat yarışları,Samsun Büyükşehir Belediyesi  Tarafından  2013  yaz aylarında düzenlenecek organizasyon ile sahil etkinlikleri arasında yerini alacak…

 
SAMSUN PİAZZA

Image

SAMSUN PİAZZA AVM KARADENİZ'DE BİR İLK....

Temeli 16 ay önce atılmış olmasına rağmen yatırımcıların ve perakendecilerin inancı ve buradaki yerlerini almasıyla kısa sürede inşaatı tamamlanarak kapılarını halka açan Samsun Piazza AVM’de, en gözde ulusal ve uluslararası restoran zincirleri, eğlence merkezleri ve en başarılı 160 marka yer alıyor.

 
SAMSUN 'GLADYATÖR'ÜN MEZAR TAŞI'NI İSTİYOR

Image

Samsun'da, Amisos kazıları sırasında bulunmasının ardından Brüksel'deki Cinquanternaire Müzesi'ne bağışlanan ve gladyatörün mezar taşının kente iadesi isteniyor.
 

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 41 - 60 / 1284