Samsun Endüstriyel Mutfak

Samsun'da endüstriyel mutfak ve soğutma sanayi sektöründeki firmalar sizler için gerçek bir seo çalışması hazırladık,samsunamisos.com ve samsunrehberim.com ortak çalışmasına katılın firmanızı hedef kitlelere daha çabuk ulaştırın kalıcı olun gelişime ayak uydurun bizlerde size yardımcı olalım.

Sizin için ne yapacağımızı biliyoruz ya siz biliyormusunuz....

 

YAPACAĞIMIZ SEO VE BACK LİNK ÇALIŞMALARI İLE HEDEF KİTLENİZLE BULUŞMANIZI HIZLANDIRIYORUZ...

SEO ÇALIŞMASI NEDİR?

 Seo ingilizce olarak Search Engin Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

 
YILMAZ YÜZDE 70.8 İLE 1.

Image

Genel merkezin karadeniz'de yaptırdığı anket Başkan Yılmazı'n Başarı ve Gücünü Gösterdi...
AK Parti Genel Merkezi tarafından Karadeniz’de yaptırılan ankette AK Parti’li belediyeler içersinde en yüksek oy oranına yüzde 70.8 ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın sahip olduğu ortaya çıktı.

 
BESYO MEZUNLARI DİKKAT

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, personel alımını Twitter'dan duyurdu.

Kılıç, 500 antrenör ve 2000 personel alınacağını ifade etti.

500 antrenör alınacağı bilgisini paylaşan Kılıç, "2. kademe ve milli olanlar öncelikli. Çoğunlukla BESYO mezunları." dedi.

2013 yılı içinde 2000 kadronun atamasının yapılacağını da belirten Kılıç, atamaların KPSS sonuçlarına göre gerçekleştirileceğine ve 3/4'ünün BESYO mezunları olacağına da dikkat çekti.04.02.2012

 

 
Samsun Kuaför

Samsun'daki kuaförleri bulabileceğiniz en kolay yol SamsunRehberim.com'dur firma reklam ve tanıtım rehberi olan bu firma aynı zamanda samsunamisos.com şehir rehberi ile ortak çalışma yürütmektedir, bu nedenle samsun firmalarını google arama motorlarında üst sıralarda çıkarma oranı bir hayli yüksektir.

 

SamsunRehberim.com 'u seçenler, kayıt olanlar memnun

 

Gülşah Bayan Kuaförü bu firmalardan biri  

 
Gelin Size Samsun'u Gezdirelim

Samsun Karadeniz’in İstanbul’u

Karadeniz’in İstanbul’u olma yolunda hızla ilerleyen Samsun tarihte olduğu gibi hala bölgenin önemli bir ticaret şehri ve bu kimliğini sağlamlaştırma yolunda.

 
Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti

 Image

Türkiye topraklarında doğup, denize dökülen en büyük ırmak olan Kızılırmak, Samsun’un Bafra İlçesinde denizle kucaklaşır. Kızılırmak’ın denizle buluştuğu bölgede verimli topraklarıyla bilinen ve Bafra Ovası’nı oluşturan Kızılırmak Deltası yer alır. Bafra ve 19 Mayıs İlçelerini kapsayan, muhteşem coğrafyası ve biyolojik çeşitliliğiyle Samsun turizminin önemli noktalarından biri olan deltanın büyük bölümü milli park statüsünde koruma altındadır.

Samsun şehir merkezinin yaklaşık 30 km batısında bulunan delta, doğa meraklıları için cennet niteliğindeki noktalardan biridir. Bu dev arazi, irili ufaklı gölleri ve subasar ormanlarıyla 350 ye yakın kuş türü ve birbirinden çeşitli yaban hayatına ev sahipliği yapar.

Aktiviteler

Kızılırmak deltasının el değmemiş doğasında unutulmaz bir gün geçirmek isteyen doğa meraklıları, dört mevsim boyunca birçok aktivite yapabilirler. Kuş gözlemciliği, fotoğrafçılık, balıkçılık, avcılık, trekking, kampçılık, bisiklet ve kano bunlardan başlıcaları.

Delta alanı, yaban hayatının hakim olduğu geniş bir coğrafya olduğundan, yanınıza su ve yiyecek almanızda fayda var. Hatta fotoğraf makinası, bir dürbün, varsa bir konum belirleme cihazı veya bir pusula bile işinize yarayabilir. Ziyaret edeceğiniz mevsime göre yol boyu eşsiz manzaralar ve birbirinden farklı kuş türleri size eşlik edecektir. Arazi içerisinde asfalt yollarla sosyal tesisler, kuş gözlem istasyonları gibi birtakım noktalara ulaşım sağlanmış. Ancak keşfedilmemiş güzellikteki alanlara ulaşmak için patikaları ve su kanallarını da kullanmak mümkün. Gezi boyunca yabani hayata uyum sağlamış at sürüleri, sulak alanlarda serinleyen mandalar ve diğer besi hayvanlarıyla sık sık karşılaşmak mümkün. Öte yandan bölgede insan yaşamını tehlikeye sokacak yırtıcılar bulunmuyor.

 
Özdemir Samsun'a Veda Etti

    THY Samsun Bölge Müdürlüğü Görevinden Letonya Riga Müdürlüğü’ne atanan Ayşegül Özdemir Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret ederek vedalaştı.

     Başkan Yılmaz Samsun’da görev yaptığı süre içerisinde hem iş hem de insan olarak güzel bir iz bırakan Özdemir’in yeni görev yerinde de başarılarını sürdüreceğine emin olduğunu söyledi.

     Ziyarete Anadolu Jet Başkanı İbrahim Doğan ve Özdemir’in yerine THY Sochi Müdürlüğünden atanan yeni Samsun Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu da katıldı.

 
Çiftlik Cadde A.V.M. Start Alıyor

  Image

           Çiftlik Trafiğe Kapanıyor;

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz bir araya geldiği Çiftlik esnafına bir alışveriş koridoru haline getirmek istediği Çiftlik caddesi ile ilgili projeyi tanıttı.

    Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği üyesi esnaflarla bir araya gelen Başkan Yılmaz, yapmayı düşündükleri projenin köklü bir değişim ve dönüşüm projesi olduğunu dile getirerek;

 
Online Oyunlar

     

     Önceden online oyun kavramı yoktu. Cd satan yerlerden oyun alır, bilgisayarımıza kurar kendi dünyamızda oynardık. 2000'li yıllarda çoğumuzun evinden internet bağlantısı da yoktu. İnternetin yaygınlaşması ve internet hızının da gün geçtikçe giderek artması yeni heyecanları bizlere yaşatır oldu. Günümüzde neredeyse her evde internet bağlantısı var, herşeyimizi internet üzerinden halletmeye çalışıyoruz. Ve oyunlar da değişti artık. İnternet üzerinden birçok kişiyle beraber aynı anda oyun oynar olduk. Buna da online oyunlar adını verdik. Türkçe olarak çevrimiçi oyunlar :)
 
Amazon Köyü

 Image

EFSANE KADIN SAVAŞÇI AMAZONLAR KÖYÜNE GİTTİNİZMİ

 

Efsaneye göre, Samsun'un Terme ilçesi Gölyazı Beldesi'nde yaşadıkları tahmin edilen Amazonlar tek memeli ok, yay ve çift ağızlı balta gibi silahlar kullanan atlı savaşçı kadınlar olarak tanımlanıyor. Batıpark'ta oluşturulan 2.5 dönümlük köyde Amazon kadınların günlük yaşantılarından kesitler sunuluyor. Şu anda 20 in üzerinde Amazon kadın heykeli bulunmaktadır.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 61 - 80 / 1284