AY TURİZMİ BAŞLIYOR

Image

Ay'a yolculuk projelerinde rekabet kızışıyor. NASA'nın üst düzey iki eski yöneticisinin kurduğu şirket, 2020'ye kadar Ay'a insanlı sefer başlatmayı planlıyor. Ay'a insan taşıma projelerine bir yenisi daha katıldı. ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (NASA) iki eski üst düzey yöneticisinin kurduğu şirket, 2020 yılına kadar ilk yolcularını Ay'a götürmeyi planlıyor.

 
Bir ''puan''a kimse kızmasın

Bir ‘’puan’’a kimse kızmasın!

Gerçekten de kızmamalı, küsülmemeli desteğe devam edilmelidir. Çünkü olağanüstü bir sezon yaşandığı bilinmelidir. Takımın ve kulübün niteliği bu kadar… Üstüne çıkamaya  çalışıyor çalışırken zorlanıyor  zorlandıkça da gerek oyuncular gerekse taraftarlar öğrenilmiş bir çaresizliğin içine giriyor adı da ‘’beraberlik’’ Dile kolay  sayı 11’i buldu

 
İşinizi İnternete Taşıyın
 Image
Coproline Eğitimcisi Berke Sarpaş, “Maalesef ülkemizin yüzde 98’ini oluşturan KOBİ’lerimizin yüzde 68’i web sitesi kullanmıyor. Yüzde 59’unun da e-posta adresi yok. İnternette yoksan yaşamıyorsun demektir.” dedi.

Bugün Samsun Amisos Otel’de düzenlenen “İşinizi İnternete Taşıyın” konulu eğitim semineri, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile çeşitli kurum ve kuruluşlara üye birçok kişi tarafından ilgi gördü. E-ticaret konulu eğitimde, işletme sahibi kişilerin işlerini internet üzerinden daha hızlı yürütebilmeleri konusunda dersler verildi. Programa TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yiğit Tören, Coproline Eğitimcileri Berke Sarpaş, Ali Savut ve birçok katılımcı katıldı.

 
Samsun Playstation Salonları
ICELAND PLAYSTATION

Samsun Playstation

Toplamda 16 adet Playstation 3 cihazı. Büyük ekran plazma tvler.

PES 2010, PES 2011, PES 2012, PES2013, FIFA 2012, FIFA2013, Blur, Guitar Hero, Tekken,
Gran Turismo, GTA, Crysis ve diğer popüler oyunları özel localarda oynayabilirsiniz.

 
DEPLASMAN REHBERİ'NDEN HABERİNİZ VARMI?

Image

FARK BU...!

Deplasman Rehberi adlı bu web sitesi  futbol hakkında genel ve güncel bilgileri bir tık ile bulabileceğiniz etkin,faydalı bir proje.

Deplasmana dair,Avrupa'da Anadolu,Misafir Trübünü Belgeseli.....

 

Maçlarla ilgili tüm bilgileri,stadyum bilgilerini ve daha bir çok farklı özelliği ile ilgi çeken sitede köşe yazarlarının farklı bakış açıları ile yazdığı yazıları okumak ise ayrı bir keyif özgün ve içten...   www.deplasmanrehberi.com

 

 

 
Lâdik Akdağ Kayak Turizm Merkezi
 Ülkemizdeki kıyı şehirlerinin genelinde olduğu gibi kış aylarında ılıman ve yağmurlu bir iklime sahip olan Samsun şehir merkezinde kar, yılda en fazla birkaç gün kendini gösterir. Sokakların bembeyaz olduğuna tanık olmak ise çok daha zordur. Hal böyleyken, kar görmek isteyen Samsunlular, hafta sonu eğlenceleri için daha içte kalan ve yüksek rakımlı yerlere giderler. Şehir merkezine oldukça yakın mesafede bulunan Kocadağ ve Nebiyan gibi platolarda kar neredeyse kış boyu bulunur.
 
Şu ana kadar Samsunspor...


Samsunspor’a yokluklarla gelen yönetimi, teknik ekibi, futbolcuları, taraftarı ve tüm kent halkı hatta çalışanları övgüye layık mı? Tabii ki layık…

 
Rusya ile ticaret canlanacak

Image

STSO Başkanı Murzioğlu, doğrudan uçak seferlerinin 6 Kasım'dan sonra başlayacağını açıkladı

 
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Krasnodar-Samsun, Samsun-Krasnodar doğrudan uçak seferlerinin 6 Kasım 2012 Salı günü itibariyle başlayacağını söyledi.

 
DEĞİŞİM ŞART!

 

ARTIK KOLTUKLARA VEDA ZAMANI…

GENÇLERİN ÖNÜ AÇILMALI…

BELEDİYELER VE BELEDİYELER’E BAĞLI ŞİRKETLERDE KENDİLERİNİ SORGULAMALI…

AHBAB İLİŞKİLERİ VE SİYASİ KOLLAMALAR ÜLKE EKONOMİSİNE NE KADAR ZARAR VERİYOR?

 

YAVRU DEVE ANNESİNE SORAR :

 
LEMAN KÜLTÜR 12 ŞUBESİNİ SAMSUN'DA AÇIYOR!

 

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 81 - 100 / 1284