Samsunlu Esnaflar Büyükşehir Belediyesinde

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Üyeleri “Ahilik Haftası” kutlamaları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

  Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Genççakır ve Samsun esnaf odalarının

 
Krasnodar Şehrine Uçuşlar Başladı
Samsun'un ve çevre illerin ticaret hayatına büyük bir ivme kazandıracak olan Samsun-Rusya uçak seferleri başlıyor.
Konu hakkında bilgi veren Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Samsun'dan Krasnodar şehrine gitmek için talepler var. Biletler satışa sunuldu.
 
SAMSUNSPOR'UN
Samsunspor'un iki haftalık genel görüntüsüne baktığımız zaman kısa zamanda yadsınamayacak bir yol aldığını görmekteyiz. Başlangıç olarak 3-4 maçlık fikstür dez avantajını avantaja çevirdiği taktirde de adını henüz telaffuz edemeyeceğimiz olumlu görüntülerler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum. Oynadığı iki maçta şöyle oynadı böyle oynadıdan ziyade aldığı dört puanın önemi üzerinde durmak gerek...
 
YILMAZ'DAN WAKEBOARD 1. LERİNE ÖDÜL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2012 Kablolu Wakeboard Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 2.si olan SUKAY takımını altınla ödüllendirdi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından Bursa'da düzenlenen '2012 Kablolu Wakeboard (Su Kayağı) Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye ikincisi olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kayağı Takımı (SUKAY) sporcuları Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.
 
Samsun Burun Estetiği

ESTETİK BURUN AMELİYATI 
 
ESTETİK BURUN AMELİYATI İLE İLGİLENİYORSANIZ

Estetik burun ameliyatı (rinoplasti) veya burnu yeniden şekillendirme ameliyatı, estetik cerrahi ameliyatlarının en yaygın olarak uygulananıdır. Estetik burun ameliyatı burnunuzu küçültebilir veya büyültebilir, burun ucunun veya kemerinin şeklini değiştirebilir, burun deliklerinizin genişliğini daraltabilir veya burnunuzla üst dudağınız arasındaki açıyı değiştirebilir. Aynı zamanda doğumsal veya yaralanmaya bağlı bir şekil bozukluğunu düzeltebilir, veya soluk almanızdaki bazı problemleri giderebilir.

Estetik burun ameliyatı ne zaman faydalıdır? Nasıl yapılır? Ve sonuç olarak ne bekleyebilirsiniz? Şayet estetik burun ameliyatı ile ilgileniyorsanız,bu sayfa tüm sorularınıza cevap vermeyebilir. Anlamadığınız herhangi bir şey olursa lütfen doktorunuza danışınız.

 
Yılmaz Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
ImageSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yol yapım çalışmaları tamamlandığında Tekkeköy’ün önemli yerleşimlerinden biri olması beklenen Büyüklü Beldesi ve çevresindeki yerleşimlerini Tekkeköy merkez ile bütünleştirecek olan Selyeri-Büyüklü Ana Ulaşım Yolu çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
 
HAVACILIK SEKTÖRÜNÜN İNTERNETTEKİ GÜCÜ

Teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün sosyal paylaşım siteleri ile paylaşımların artması ile artık birçok firma hedef kitlelerine online ortamdan ulaşmanın yollarını arıyorlar. Tatil anlayışlarının değişmesi ve her geçen yıl daha farklı taleplerin olması ile turizm sektöründe değişimler yaşanıyor. Bunlara ayak uydurabilmek için ise daha ekonomik uçak bileti satışı yapmayı planlayan firmalar çeşitli kampanyalar ve promosyonlar gerçekleştiriyor.Uçak Bileti Uzmanı

 
Samsun Aşçılık kursu

Image

 

İlkadım Belediyesi ve İlkadım Halk Eğitim Merkezinin açtığı aşçılık kursları büyük ilgi gördü, yeni dönem aşçılık kursları için kayıtlar başlamıştır.

Gıda teknolojileri,yiyecek içecek bölümü aşçılk kursu öğretmeni İskender KÖSE yaptığı açıklamada istihdama katkıda bulunan bu kursların faydasını fazlasıyla gördük daha iyi olacak ilgiden memnunuz şeklinde konuştu.

 

Kursumuz ücretsizdir. Eylül ayında açılır ağustosta biter 10 ay eğitim süreci olup haftanın 5 günü günde 4 saattir ilkadım unkapanı kültür merkezi

müracat:0553 553 54 55

 

Samsun Aşçılık kursu

 
Zemelya Gelinlik

ImageSamsun'da gelinlik mağazaları içinde seçkin yeri olan ve aradığınızı bulabileceğiniz koleksiyonlara sahip MissDefne,ZEMELYA GELİNLİK

yeni yerine taşındı, çiftlik caddesi üzerinde bulunan mağaza oldukça kolay ulaşılabilir bir yerde hizmet vermeye devam ediyor...

 

 
BARIŞ RALLİCİLERİ SAMSUN'DA

ImageAvrupa’nın 11 farklı ülkesinden yüzlerce rallici, Almanya’dan başladıkları Allgau-Orient Dostluk ve Barış Rallisi’ne İstanbul etabıyla devam etti. Türkiye’den Azerbaycan’a geçecek olan ralliciler, araçlarını, işgal sebebiyle Karabağ’daki evlerini terk etmek zorunda kalan Azerbayanlılara hibe edecek.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 101 - 120 / 1284