Başkan Yılmaz Samsun'u Tanıttı

 Image

Ukrayna'nın turizm şehri Yalta'da düzenlenen Karadeniz Bölgesi Turizminin Geliştirilmesi için İşbirliği Forumu'na konuşmacı olarak davet edilen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yaptığı konuşmada turizmin geliştirilmesi için alt yapı ve çevresel yaklaşımları anlatarak, Samsun'u tanıttı.

 

 
Samsun Uçak Bileti

Dünyadaki bini aşkın havayolunun milyonlarca rotasını tarayarak kullanıcılarına en hesaplı uçak bileti bulan Skyscanner’in verilerine göre, site üzerinden Samsun uçak bileti  aramaları 2011 yılında, bir önceki yıla oranla %68  artış gösterdi.
 

2011 yılında en çok aramaların Almanya, İngiltere, Hollanda ve Fransa’dan yapıldığını belirten  Skyscanner Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, “2011 yılında dikkatimizi çeken şey, sadece Yurtdışından Samsun aramalarının değil, aynı şekilde yurtiçinden Samsuna uçak bileti arayanların oranındaki artış oldu.

 

 

 
İNTERNETTE SAMSUN ARAMALARINDA BÜYÜK ARTIŞ
Dünyadaki bini aşkın havayolunun milyonlarca rotasını tarayarak kullanıcılarına en hesaplı uçak bileti bulan Skyscanner’in verilerine göre, site üzerinden Samsun uçak bileti  aramaları 2011 yılında, bir önceki yıla oranla %68  artış gösterdi.
 
Karadeniz Müzik ( Yilmaz Hak & Atakan Karadeniz)

 Image

KARADENİZ MÜZİK & AJANS  ATAKAN KARADENİZ & YILMAZ HAK Karadeniz Müzik Eğitim Merkezi %100 özgün fikirler geliştirmekte ve sizlere beklentilerinizin de ötesinde hizmet vermek için çalışmaktadır.

 
Yürümediler!

Yürümediler!

Samsunspor’lu oyuncular Mesut hocanın gelmesiyle yakaladığı performansı maalesef ‘’varmısın yokmusun’’ sorusuna yokum diyerek yürümeyip kenti ve takımı çıkmaza soktu. Bunu yazmak söylemek zor ama Samsunspor son üç takımdan biri olmaya en yakın aday oldu. Oyuna gelince Bursaspor baştan sona kadar her konuda Samsunspor’dan üstündü.Nasıl üstün olmasın? Samsunspor’lu oyuncular aşırı motivasyondanmıdır nedir?adeta sahada yürüdüler mücadele bile yapamadılar.Aslında iyi başladılar.

 

 
Samsun'da yaz ve kış kayak mümkün

 Image

Akdağda kayak keyfi yapan kayak severler haftasonunu değerlendirmek için Ladik’e akın etti….

 
Samsun Büyükşehir Belediyesinden Bir İlk

Image

 

Belediye internet siteleri içinde bir ilki gerçekleştiren Samsun....

 
Samsun'da yerel basın olmak
Yerel muhalif basın... yayına başladığı andan itibaren adından söz ettirmesini bilen ortakadalet.com haber sitesi, acaba adından söz ettirmek için mi herşeye muhalif.... ya da birilerine göre herşeye!
 
Milano Pastanesi

 Image

1977'den itibaren Samsun'da kaliteli hizmetin adresi...

özel isteklere çok hızlı cevap veren kapsitesi yüksek bir pasta fabrikası....

 

Türkiye'nin her tarafından sipariş alabilen büyük,küçük her kapasitede

organizasyonlara hizmet verebilen..

 

''MİLANO PASTANESİ''

 

 
İnternet KOBİ

 Image

KOBİ’lerin rekabette bir adım önde olmak için internette yerlerini alması gerektiğini vurgulayan Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez, “KOBİ’ler sadece web sitesi sahibi olmanın ötesinde, iş modellerini internete de taşımalıdır."

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 121 - 140 / 1284