Kalp Hastalıkları
Kalp hastalıklarına dikkat
Kalp akciğer rahatsızlıkları günümüzde hem ülkemizde hem de diğer tüm ülkelerde yaygın olan rahatsızlıklardır.Ülkemizde yaygın kanı hastanın iyileşeceği ana kadar yatması hareket için uğraşmaması gerektiği yönündedir. Yine bir yaygın kanı da ilaç ya da cerrahi yoluyla tedavinin sağlanacağıdır.Hareketsizliğin getireceği problemlerden  halkımız maalesef habersizdir.
 
Samsun'lular SADEF İle Çoştu

 

Birliktelik mesajı
İstanbul´daki Samsunluların kurduğu dernekleri bir çatı altında toplamayı hedefleyen SADEF ile Kağıthane Samsunlular Derneği tarafından organize edilen iftar yemeği, geniş katılımla yapıldı. Yemeğe, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz de katıldı.

 
Dikkat!Sigara Ve Alkol Ağız Kanseri Yapıyor

 

 

Sigara ve alkol ağız kanseri yapıyor


Ağız Diş ve Çene Cerrahi Uzmanları aşırı sigara ve alkol kullanan kişilerin ağız kanserine yakalanma riskinin 15 kat daha fazla olduğunu söyledi.Ağız kanserinin ağız içindeki hücrelerin bir anda farklı bir şekilde kontrol altına alınamaması neticesinde oluştuğunu belirtenUzmanlar, bunun dışarıdan ve vücudun içindeki sebeplerden dolayı iki şekilde ortaya çıktığını kaydetti. Kanserin büyük ölçüde sigara ve alkolün aşırı kullanımına bağlı olarak hücrelerin yapısını değiştirmesinden kaynaklandığını ifade eden uzmanlar,

 

"Bunların etkisiyle normal artan hücreler agresifleşir ve kanser hücresi haline dönüşürler. Bu hücreler önündeki her şeyi yok etmeye ve kaplamaya başlar" dedi.Bu kanser çeşidinin anne ve babanın genetiğinden gelmiş olma ihtimalinde olabileceğini dile getiren Uzmanlar "Kullanılan ilaçların ve hormonların yan etkileri bu kansere neden olabilir. Kötü alışkanlıklar sigara ve alkolün aşırı kullanımı riski arttıran faktörlerdir. Sigara ve alkol kullanan bir kişinin bu kansere yakalanma riski kullanmayana göre 15 kat daha fazladır" diye açıklama yaptılar

 

 
Voip,Bedava Konuşturan Telefon

Voip (internet üzerinden telefon görüşmesi) İle sabit telefonları BEDAVA aramanız mümkün.

 

 

VoIP nedir?
VoIP (Voice over Internet Protocol – İnternet Protokolü Üzerinden Ses), sesin internet üzerinden iletilmesini sağlayan bir iletişim teknolojisidir. Yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı görüşme yapılmasına imkan veren VoIP teknolojisiyle Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanı aranabilmekte, mobil telefon hatlarıyla görüşme yapılabilmektedir. Dünyadaki telefon trafiğinin yaklaşık olarak %15’i VoIP teknolojisi üzerinden gerçekleşmekte ve bu oran her geçen gün artmaktadır.

 
<< Başlangıç < Önceki 61 62 63 64 65 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 1281 - 1284 / 1284