Mevlan'a' ya Göre Evlilik ve Aile

Aile,cemiyetin en önemli rüknüdür. Ailenin sağlamlığı millet ve insanlığın da sağlamlığı demektir. Bu konudaki bir ihmal bütün millet adına bir ihmal sayılır. Keyifler, ihtiraslar, kıskançlıklar ve gelip geçici hevesler üzerine bina edilen hedefsiz bir yuva istikbal vaat etmeyeceği gibi, millet bünyesinde de potansiyel bir huzursuzluk odağı olarak duracaktır. 

 
Samsun Çarşamba Ovasına Ne oldu
ÇARŞAMBA ÇÖKÜYOR MU?
Tarımda yaşanan sıkıntılar nedeniyle üreticilerin birçoğunun tarlalarını aldığı borçlar karşılığında..
 
DOLAR DOLDU

Dolarda tarihi rekor
Piyasalardaki hızlı gelişmeler ve oynak hareketler durulmuyor.ABD Merkez Bankası (FED) Başkanı Bernanke´nin önceki gün yeni bir paket sinyali vermesi üzerine başlayan dolardaki hareket bugün de devam ediyor.

 
Stres Cildi Yıpratan En Önemli Etken

Image

Stres cildin baş düşmanı!
Özellikle iş hayatındaki stres, cilt sorunlarını da tetikliyor. En çok rastlanan cilt sorunlarını sivilcelenme ve ciltte kuruluk gibi rahatsızlıklar oluşturuyor. Ancak günümüzde uygulanan farklı yöntemlerle bu sorunlardan kurtulmak hiç de zor değil. .

 
Araştırmalara Göre İnternet Beyni Harekete Geçiriyor
Araştırma yapan orta yaş ve üzerindekilerde, karar alma ve muhakeme sürecini denetleyen beynin kilit merkezlerinin daha fazla uyarıldığı ortaya çıktı.
 
Neden Yoruluruz?
Vücudumuzun artık bitkin olduğu hissine kapılırız ve tüm bunlar ile beraber nedenini anlamakta güçlük çekeriz...Bazı dönemler vardır ki, sabah uyandığımızda bile yorgunluk hissederiz. Vücudumuzun artık bitkin olduğu hissine kapılırız ve tüm bunlar ile beraber nedenini anlamakta güçlük çekeriz. Peki bu yorgunluğun nedeni ne? İşte uzmanlar tarafından yapılan bir araştırma sonucu belirlenen 7 neden...
 
Yaşlı Kadın Hatalı Park Mağduru
Samsun'da karşılıklı olarak her iki kaldırıma araç park edilmesi nedeniyle yolda yürümek zorunda..
 
Uykusuzluk
Uykusuzluk yaratıcılığı öldürüyor
İngiliz bilimadamlarına göre, uykusuzluk yaratıcılığı öldürüyor.
 
Bolu'da Yıkıldık
Deplasmandaki dördüncü maçında Boluspor ile karşılaşan Samsunspor, 2’nci dakikada 1-0 öne geçtiği karşılaşmayı basit savunma hataları sonrasında yediği gollerle 3-1 kaybetti ve ilk deplasman galibiyetini almak istediği mücadelede hüsrana uğradı
 
Kanunlar Uygulanıyor

 Image

İlginç ceza
Cumhuriyet Meydanı´nda kırmızı ışık ihlali yapan ve tehlikeli bir şekilde bisiklet sürerek can güvenliğini tehlikeye atan Kaya Aşçı adlı vatandaşa, Karayolları Trafik Kanununun 66´ıncı maddesine istinaden ceza kesildi.

 
<< Başlangıç < Önceki 61 62 63 64 65 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 1241 - 1260 / 1284