UZAY HEYECANI SAMSUN'DA | Yazdır |

 Image 

Samsun’da Uzay Yolcusu Kalmasın!

  

Şimdi uzaya gidemiyorum diye hayıflanmanın zamanı değil, çünkü UFO uzay heyecanını ayağınıza getiriyor. Türkiye’nin dört bir yanını kapsayan Roadshow turnesi ile uzay heyecanı hızla yükseliyor!

UFO Uzay Heyecanını Samsun'a Getiriyor, 


 

UFO Beni Uzaya Götür kampanyası için özel olarak tasarlanan Roadshow simülatörü, 6 boyutlu uzay heyecanını herkes yaşayabilsin diye 27 Aralık Perşembe, 28 Aralık Cuma günleri boyunca, 10.00 ila 21.00 saatleri arasında, Yeşilyurt AVM’de Samsunlularla buluşuyor.

 

Turne kapsamında toplam 25 il gezecek olan simülatörü deneyimleyenler şimdiye dek hiç tatmadıkları bir heyecanı doyasıya yaşamaya devam ediyor. 

Sanal gerçekliği beş duyu ile yakalama imkanı veren simülatör sadece UFO için geliştirildi. Simülatörü deneyimleyecek kişiler, aynı zamanda eğlence ve sürprizlere de doyacak.

 Image

Roadshow turne programının detayları www.ufobeniuzayagotur.com sitesinden takip edilebiliyor. Sayfayı ziyaret eden kullanıcılar Sloganını Gönder bölümüne kendi çektikleri videoları yükleyerek ya da UFO’yu İndiroyununda dereceye girerek UFO’dan çeşitli hediyeler kazanma şansını yakalayabilirler.

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile