Bu Tablo Çok Özel | Yazdır |

Image
Türkiye’de eşi benzeri olmayan ”Benim Canım Türkiyem” projesi kapsamında üretilen harita,81 ilden getirtilen topraklarla üretilmiş,el emeği bir tablo olan ”Türkiye Toprakları Haritası” görenlerin hayran olduğu bir vatan toprakları tablosu olarak oldukça ilgi çekmekte.
Üretimi Samsun’da gerçekleştirilen Türkiye Toprakları Haritası uzun bir ar-ge çalışmasından sonra üretilip satışa çıkartılmış.
Üretici firma yetkililerinin yaptığı açıklama ise şöyle;
Bu Harita; Her Karışı Şehit Kanıyla Sulanmış Kutsal Vatan Topraklarından Oluşturulmuştur. 81 İlimizden Getirtilen Kutsal Vatan Toprakları Haritada Kendi Yerlerine Konularak El Emeği İle Üretilmiştir.


İşyerlerinizin ve evlerinizin baş köşesinde gururla sergileyebileceğiniz, sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebileceğiniz bu çalışma, manevi değeri açısından paha biçilemez bir değerdir. Bu nedenle özen ve itinayla muhafaza edilmesi gerekmektedir.
İçinde bulunduğumuz dönemin hassasiyetinden hareketle kutsal vatan toprağına, vatanın bölünmez bütünlüğüne,ay yıldızlı bayrağımıza ve önemine dikkat çekmek istedik,şeklinde açıklama yapan üretici firma yetkilileri kullanılan malzeme ve üretim tekniği açısından uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün ürettiklerini belirttiler.
www.benimcanimturkiyem.com  adresine girerek ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz,satın alabilirsiniz

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile