BÜYÜK ÇEKİLİŞE DAVETLİSİNİZ | Yazdır |

bulvar avm çekiliş 

Şehrin Merkezi Bulvar AVM’nin Gerçekleştirdiği “Beşi Bir Yerde Kampanya”nın Kazananları 31 Temmuz Cuma Günü Belli Oluyor..

“Bu Araba Sizin Olabilir” sloganıyla 6 Nisan – 17 Temmuz tarihleri arasında yürütülen kampanyaya yoğun katılım gerçekleşti. Toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ve bu alışverişlerini kampanya masasına kayıt ettirerek çekilişe katılan herkes, Citroen C4 Cactus, LG Çamaşır Makinesi, Vestel Led TV’ler ve Fakir Elektrik Süpürgesi kazanma fırsatı elde edecek. Çekiliş, 31 Temmuz Cuma günü saat 15:00’de Bulvar AVM Meydan Alanı’nda noter huzurunda gerçekleşecek.

Kampanya sonuçlarına  www.bulvarsamsun.com.tr ‘den ve facebook/bulvarsamsunavm  linkinden ulaşılabilecek. Hediyelerin asil ve yedek talihlilerine ise posta yoluyla tebligat yapılacak.Alışverişin keyfe dönüştüğü ve en güzel anların buluşma noktası haline gelen Bulvar AVM, ulusal ve uluslararası marka karması ile alışverişi avantaja dönüştürerek kazandırmaya devam edecek.Program 13:00’de müzik dinletisi eşliğinde başlayacak ve 15:00 itibariyle ise numaralandırılmış şans topları ile kazananlar belirlenecek. Tüm Samsunlular davetlidir.

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile