İşinizi İnternete Taşıyın | Yazdır |
 Image
Coproline Eğitimcisi Berke Sarpaş, “Maalesef ülkemizin yüzde 98’ini oluşturan KOBİ’lerimizin yüzde 68’i web sitesi kullanmıyor. Yüzde 59’unun da e-posta adresi yok. İnternette yoksan yaşamıyorsun demektir.” dedi.

Bugün Samsun Amisos Otel’de düzenlenen “İşinizi İnternete Taşıyın” konulu eğitim semineri, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile çeşitli kurum ve kuruluşlara üye birçok kişi tarafından ilgi gördü. E-ticaret konulu eğitimde, işletme sahibi kişilerin işlerini internet üzerinden daha hızlı yürütebilmeleri konusunda dersler verildi. Programa TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yiğit Tören, Coproline Eğitimcileri Berke Sarpaş, Ali Savut ve birçok katılımcı katıldı.


Proje hakkında açıklamalarda bulunan Yazılım Asistanı Mehmet Taşhangil “Türkiye’nin 81 ilini dolaşarak eğitimlerimizi veriyoruz. Bizim projemizde her işletmecinin domain ve hosting ücreti almadan bedava bir internet sitesine sahip olarak; kolay ulaşılabilirlik ile 7gün 24 saat hizmet verebilmeleri, hızlı bilgi güncelleme olanağı ile müşterileri ile ilgili son değişiklikleri gerçekleştirebilmelerini ve bunun yanı sıra birçok farklı fikirler sunuyoruz. Yaptığımız işin sonucunda işletmeciler yeni müşteriler ve yüksek satış hacmine sahip olarak düşük maliyete hatta maliyetsiz bir ticaret fırsatı yakalıyorlar. ” diye konuştu.

Programın başlangıcında kürsüye gelen Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yiğit Tören, Türkiye'nin Dünya'da en büyük 20 ekonomisi arasında yer aldığını belirtirken “E-ticaret binlerce işletmenin ticaret anlayışının temelini oluşturuyor. Eğer yeni ticaret kurallarının hâkim olduğu bu düzende işletmenizin varlığını idame etmesini istiyorsanız siz de işinizi internete taşımak durumundasınız. Bu anlamda farkındalık yaratmak üzere düzenlenmiş olduğumuz "İşinizi İnternet'e Taşıyın" seminerinin işletmelerimiz için bu dönüşüme katkı sağlamasını temenni ediyor, bugün düzenlemiş olduğumuz e-ticaret eğitimine destek olan Google ve Coproline'a ve eğitmenlerimiz Berke Sarpaş ve Ali Savut’a teşekkür ediyoruz."şeklinde konuştu.


Tören’in konuşmasından sonra kürsüye gelen Berke Sarpaş ve Ali Savut organizasyona ilgi gösteren katılımcılara eğitim verdi.

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile