Karadeniz Müzik ( Yilmaz Hak & Atakan Karadeniz) | Yazdır |

 Image

KARADENİZ MÜZİK & AJANS  ATAKAN KARADENİZ & YILMAZ HAK Karadeniz Müzik Eğitim Merkezi %100 özgün fikirler geliştirmekte ve sizlere beklentilerinizin de ötesinde hizmet vermek için çalışmaktadır.

 

Varlığımızın sebebi olan sizleri ticari meta olarak değil, kurumumuzun temel direklerinden varsaymaktayız. Zira devamlı gelişim ve yayılma ancak sizlerin bize olan güveni ile mümkün olacaktır.

 

 

Merkezimizde Müzik Kursları Pratik dersliklerimizde uygulamalı olarak verilmektedir Burada Bağlama dersleri , keman dersi , akustik gitar ve pop gitar dersleri, klasik gitar dersleri, verilmektedir.

 

 

 Image

 

MÜZİK ORGANİZASYON : Yaşamınızın özel günlerinde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak istersiniz.Özel günlerinizi sizin için unutulmaz yapmak, hazırlıklarınızın Her anında yanınızda yer almak, güzel bir gün gibi değil muhteşem bir gün gibi yaşamanız için biz varız.    

  

KARADENİZ MÜZİK AJANS & ORGANİZASYON

 

 

 

 

 

karadeniz müzik&ajans,bağlama,kemençe,özel müzik dersleri,özel ders,gitar,piyano,samsun bağlama gitar kemankursları,müzik,ajans,şarkı,söz,türkü,konser,oreganizasyon,etkinlik,toplantı,davet,düğün,temel müzik eğitimi

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile