Samsun Uçak Bileti | Yazdır |

Dünyadaki bini aşkın havayolunun milyonlarca rotasını tarayarak kullanıcılarına en hesaplı uçak bileti bulan Skyscanner’in verilerine göre, site üzerinden Samsun uçak bileti  aramaları 2011 yılında, bir önceki yıla oranla %68  artış gösterdi.
 

2011 yılında en çok aramaların Almanya, İngiltere, Hollanda ve Fransa’dan yapıldığını belirten  Skyscanner Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, “2011 yılında dikkatimizi çeken şey, sadece Yurtdışından Samsun aramalarının değil, aynı şekilde yurtiçinden Samsuna uçak bileti arayanların oranındaki artış oldu.

 

 

 Türkiye’nin diğer illerinden Samsun’a uçmak isteyenlerin oranındaki artış %90 civarında oldu. Bu da Samsunun yerli turist için de gitgide daha da cazip hale geldiğini gösteriyor” dedi.

 

Skyscanner Hakkında

Skyscanner 2003 yılında üç bilişim uzmanı tarafından kuruldu. Bugün 100’den fazla çalışanıyla hizmet veren marka 2011 yılında seyahat sitesi Zoombu’yu satın aldı. Kullanıcılarına sadece Avrupalı ve düşük bütçeli havayollarından karşılaştırmalı uçak bileti seçeneklerini sunarak hizmet vermeye başlayan site, aralarında British Airways, KLM, Virgin Atlantic Airways gibi isimlerin de bulunduğu Avrupa'nın tüm büyük havayolu şirketlerini kısa sürede listesine ekledi. Şirket ardından coğrafi sınırlarını da genişleterek dünyanın birçok bölgesine yayıldı. www.skyscanner.com.tr aralarında Çince, Rusça, Portekizce, Lehçe, İspanyolca ve Japoncanın da olduğu 29 farklı dilde hizmet veriyor. Merkezi Edinburgh’da olan Skyscanner’ın Singapur’da da bir ofisi bulunuyor.

 

 

samsunuçakbileti,samsuna uçak bilti,samsun ucuz uçak bileti,samsunuçakbilttarifesi,enuygunbilet,samsun uçak bileti,samsuna gitmek için uçak bileti,uçak,bilet

 

 

 

 

 

 

 

samsun uçak bileti,uçak,bilet,samsun,samsunbilet,skycanner,samsuna uçak bileti,samsunuçakbileti,skyscanner,samsunucuzskyscannerbilet,uçakbileti

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile