İşçilerden AK Parti'ye teşekkür ziyareti | Yazdır |
Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun ve üyeleri, AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya'ya teşekkür ziyaretinde bulundular.
Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun ve üyeleri, İl Özel İdaresi'nde çalışmakta olan daimi işçilerden ihtiyaç fazlası olduğu tespit edilenlerin değişik il ve ilçelere dağıtılmasının durdurulmasıyla ilgili olarak AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya'ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

İçişleri Bakanlığı tarafından 6111 sayılı Yasa ile "İl Özel İdaresi'nde çalışmakta olan daimi işçilerden ihtiyaç fazlası olduğu tespit edilenlerin Karayolları Genel Müdürlüğü'nün taşra teşkilatına devri" kararının engellenmesi ile ilgili olarak Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun ve işçi üyeleri AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya'yı makamında ziyaret ettiler.

İşçilerin taşralara dağıtılmasının engellenmesinde yardımcı olan AK Parti'ye teşekkür eden Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun, "2005 yılında bu işçilerin bir kısmının illere dağıtılmasında dönemin AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ve emekliye ayrılan eski Vali Mustafa Demir ile Köy Hizmetleri Spor Kulübü'nün toplantı salonunda yapılan görüşmelerde, işçilerin diğer illere gitmeleri engellendi. Çünkü o illerde insana ihtiyaç yoktu. Biz işçiler olarak yalnız olmadığımızı takip edildiğimizi gördük. Biz de buraya teşekkür için geldik. Bizim işçilerimizde fazlalık yoktur. Bizler görevlerimizin başındayız ve görevlerimizi layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğiz" dedi.

Köylerdeki elimiz ayağımız sizlersiniz diyen AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya ise, "Devletimizin başlatmış olduğu KÖYDES projesinde sizler varsınız. Sizler olmasanız bu proje bu kadar gelişemezdi. Köylerde güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Bizler bunu takip ediyoruz" diye konuştu.
 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile