Samsun'da yaz ve kış kayak mümkün | Yazdır |

 Image

Akdağda kayak keyfi yapan kayak severler haftasonunu değerlendirmek için Ladik’e akın etti….


Yaz aylarında Samsun Su Kayağı Merkezinde  kayak yapan bir grup kayak sever ise kış mevsimini yine kayak yaparak akdağ kayak merkezinde geçirmeleri ise ilginç yansımalardan biri oldu. Sukayağı,Wakeboard yapmalarının kendileri için çok büyük avantaj olduğunu belirten  gurub su kayağından aldığı tecrübe ile zorlanmadan kar kayağı,snowboard yapabildiklerini, her iki kayak sporunu da tavsiye ettiklerini çok eğlenceli ve faydalı olduğunu söylediler.

 

 


Ayrıca, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kayağı Merkezi (SUKAY) ekibinden gelen iki görevlinin su kayağı bilgilendirme broşürü dağıtarak vatandaşları 2012 yaz sezonu için, Bandırma gemisinin yanında bulunan ve Türkiye’de deniz üzerine kurulmuş ilk kablolu su kayağı projesi olan tesise davet ettiler.


 Image


Samsun şehrimizde yaz kış kayak sporu imkanı bulunmaktadır, kış aylarında Ladik Akdağ Kayak Merkezi yaz aylarında ise, Samsun Su Kayağı Merkezi var.Bu fırsatı değerlendirelim spora biraz daha fazla zaman ayıralım, gençleri yönlendirelim çağrısnda bulunan su kayağı antrenörleri sorulan tüm soruları ayrıntılı olarak yanıtladılar. Şubat 2012

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile