Şehit ve Gazilerden Başkan Yılmaz’a Atatürk Kalpağı | Yazdır |
       Image  

      18 Mart Şehitleri Anma Günü kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret eden dernekler Başkan Yılmaz’a kalpak hediye ettiler.

     

       “18 Mart Şehitleri Anma Günü” etkinlikleri kapsamında Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dullar Yetimler Derneği Samsun Şubesi, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği Samsun Şubesi başkan ve derneklerin mensuplarından oluşan heyet Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

    Ziyarette kısa bir konuşma yapan Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril; “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman ve her şart altında bizlere bu kent adına en büyük desteği vermiş ve bizi yüceltmiştir. Bu nedenle biz Büyükşehir Belediyesini her zaman kendi evimiz gibi gördük. Sayın başkanımıza her zaman olduğu gibi minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Bu arada derneklerimizin sembolü olan, büyük Atatürk’ü temsil eden, Kuvayi Milliye’nin misyonunu ve vizyonunu sembolize eden, bu ülkeye gerçekten değer veren ve hizmet eden istisnai insanlara verilen bir kalpağı Sayın Başkanımıza hediye etmek istiyoruz”Diye konuştu.

    Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da; bu ülkenin uğrunda şehit olup canını, kanını veren kahramanların sayesinde var olduğunu ifade ederek; “ Onları her zaman minnet ve şükranla anmalıyız. Ben her zaman sizleri görmekten ve elimden geldiğince yanınızda olmaktan mutluluk duydum. Bundan sonra da şehit ailelerimizin gazilerimizin her zaman başımızın üzerinde yeri olacaktır” şeklinde konuştu.

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile