YILMAZ YÜZDE 70.8 İLE 1. | Yazdır |

Image

Genel merkezin karadeniz'de yaptırdığı anket Başkan Yılmazı'n Başarı ve Gücünü Gösterdi...
AK Parti Genel Merkezi tarafından Karadeniz’de yaptırılan ankette AK Parti’li belediyeler içersinde en yüksek oy oranına yüzde 70.8 ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın sahip olduğu ortaya çıktı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün Karadeniz Bölgesi milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla bir araya geldi. AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan toplantıya gençlik kolları başkanları, kadın kolları başkanları, il başkanları, belediye başkanları ve milletvekilleri katıldı. Toplantı yaklaşık 5 saat sürdü.

EN YÜKSEK OYU BAŞKAN YILMAZ ALDI

Toplantıya katılanlara hitaben bir konuşma yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kısa süre önce yaptırdıkları geniş katılımlı anketin sonuçlarını tek tek açıklayarak belediye başkanlarının karnesini önlerine koydu. Karadeniz’de görev yapan AK Parti’li belediye başkanları arasında en yüksek oy oranı yüzde 70.8 ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a ait olduğu ortaya çıktı.

SAMSUN'DA AKPARTİ'NİN OYU YÜZDE 57.7

Bizzat Başbakan Erdoğan, Samsun Büyükşehir sınırları içersinde AK Parti’nin oy oranının yüzde 57.7, CHP’nin oy oranının yüzde 26.6, MHP’nin oy oranının yüzde 11.7, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın oy oranının ise yüzde 70.8 olduğunu açıkladı. Açıklanan anket sonuçlarına göre Karadeniz’de AK Parti’li belediyeler arasında en yüksek oyu yüzde 70.8 ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz aldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamadan sonra Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 08.02.2013
 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile