ORHAN GENCEBAY KONSERLERİ HAZİRAN'DA | Yazdır |

 Image

Halk konserlerine başlayacağı kesinleşen Orhan GENCEBAY'a hemşerilerinden çağrı, konserler Samsun'dan başlasın.....

 Halk konserlerinin haziran'da başlayacağı ve 5 farklı şehirde stadyumlarda olacağı bilgisine ulaşılırken konserlerin ilk ayağının İstanbul olacağı belirtildi.. 

 

Samsun'lu olan Orhan Gencebay'ın halk konserleri vereceğini açıklamasının ardından memleketindeki hayranları heyecanla beklemeye başladı. Gencebay hayranları, sanatçının konser serisine Samsun'dan başlaması için paylaşım sitelerinde örgütlenip seslerini duyurmaya çalışıyor.

Orhan Gencebay'ın halk konserleri vereceğini açıklamasının ardından Samsun'da hayranları bir araya geldi. Sosyal paylaşım sitelerinde örgütlenen sanatçının hayranları, Gencebay'ın konserlerine memleketi olan Samsun'dan başlaması için mücadele ediyor. Gencebay'a kentte en yakın isimlerden olan fotoğraf sanatçısı Hakan Tek, "Orhan Gencebay ile 17 yıldır tanışıyorum.

 

 

 Samsun'da ve İstanbul'da hem kendisinin hem de ailesinin fotoğraflarını çekiyorum. Bundan da büyük onur ve gurur duyuyorum. Konserlere başlayacağını duyduk. Mutlaka çok güzel olacaktır.

 

 Bizler sevenleri olarak hep kendisinin yanında olacağız. Bu zamana kadar onun konserlerinden mahrum kaldık. Orhan babanın konserlerine Samsun'dan başlamasını istiyoruz" dedi. Yakın çevresi tarafından Orhan Gencebay'a benzetilen işadamı Metin Çalışkan ise "Yıllardır beklediğimiz özlem ve hasret, Orhan Gencebay ağabeyimizin sahneye çıkması ile sona erecek. Bizler ilk konserini Samsun'da vermesini arzu ediyoruz. Umarım bu dileğimiz gerçek olur"diye konuştu. Bugün

Orhan Gencebay konserine gitmek için Samsun uçak biletinizi Skyscanner 'den temin edebilirsiniz.

 

Orhan Gencebay Konserleri

Samsun Uçak Biletleri

Samsuna ucuz uçak bileti

Samsun uçak bileti

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile