Ünlü Şairler Halkla Buluşuyor | Yazdır |
  Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından organizasyonu gerçekleştirilen “3. Uluslararası Şiir Günleri” kapsamında ünlü şairler Samsunlularla buluşacak.

  12-14 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan program çerçevesinde şairler ilk olarak 12 Ekim Cuma günü saat 15:00’de 19 Mayıs Üniversitesinde öğrencilerle bir araya gelecek.

  Fen Edebiyat Fakültesi Konferans salonundaki söyleşide öğrenciler ünlü şairleri daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

  13 Ekim Cumartesi günü ise şiire gönül vermiş Samsunlular şairlerimizle bir araya gelecek. Cumhuriyet Meydanı Bulvar Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen “İmza Günü ve Halkla Buluşma” etkinliği saat 14:00’de gerçekleştirilecek.

   Son olarak yine 13 Ekim Cumartesi akşamı saat 19:00’da tüm şairlerimiz ve Samsunluların katılımıyla muhteşem bir “Şiir Gecesi” yapılacak. Atatürk Kültür Merkezi büyük salondaki gecede şiir sevenler ve şiir dostları ünlü şairlerin kendi seslerinden dinleyecekleri şiirlerle harika bir gece geçirecekler.

   2 günlüğüne Samsun’un kültür ve edebiyat hayatına zenginlik katacak olan katılımcı şairlerimiz alfabetik sırayla şunlar;

Abdullah Satoğlu, Ali Akbaş, Bahattin Karakoç, Beste Sakallı, Cemal Safi, Emine Sevinç Öksüzoğlu, Gülaye Rizayeva, İlter Yeşilay, Taner Güçlütürk, Mehmet Nuri Parmaksız, Nurullah Genç, Semih Sergen ve Yahya Akengin.

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile