Öncelikli Aday YILMAZ | Yazdır |

 Image

 

Kasıtlı dedikodu haberleri aldı başını gidiyor..


2013 Yerel Seçimlerinde AKP Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Kim Olacak?Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ  aday gösterilmeyecekmiş….kim demiş? onuda duyan yok,bilen yok, çok erken bunları konuşmak için… öyle değilmi?


 

 

 

Arşivi karıştırdığımızda ortaya çıkan şu; kim ne söylerse söylesin Başbakan Erdoğan’ın Samsun’daki ÖNCELİKLİ ADAYI Yusuf Ziya YILMAZ olmuştur, boş hayale kapılmak dolu insanların zaman harcayacağı bir müessese değildir….


 


Gönlü koltukta olanların isimleri bir bir ortaya çıkmaya  başladı. Hatta kulis çalışmaları,sokak,kahve,cafe,bilardo,aklınıza gelebilecek heryerde bununla ilgili birileri kasıtlı konu başlığı açıyor… keza köşe yazılarıda…


Bu filmi daha öncede görmüştük gişesi iyi değildi….


 


 Eksileri ile artıları ile değerlendirildiğinde….


Yılmaz, Samsun’un tarihinde Samsun’a en faydalı olan ender kişilerdendir…. bu kişisel veya bir gurup fikri değil, halkın çoğunluğu bu fikirde,zaten o nedenle hala o koltukta değilmi.


 


Ayrıca hatırlatalım AKP iktidarında Yusuf Ziya YILMAZ ”ın Belediye başkanı olarak bulunduğu üçüncü değil ikinci dönemidir, üçüncü dönemi artık aday gösterilmez diyenlere duyrulur.


Beyaz Adam

www.tekkekoyhaber.com

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile