Samsun Karavan KAMP | Yazdır |

Mavi ve yeşilin buluştuğu bir noktada, deniz manzarası eşliğinde kamp yapmak isteyenler için ideal bir yer olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Karavan Kampı sizleri bekliyor.


25  karavan kapasiteli olan kamp alanı içerisinde çadır kurmak ve mangal yapmak isteyenler için müsait alanlar mevcuttur.
Hemen kamp alanı yanıbaşında çocuklarınız ile birlikte faydalanabileceğiniz kum plajları, Karadeniz’in mavi sularının verdiği huzuru içinizde hissettirecek bir ortam, su kayağı öğrenme ve yapma imkanı, yüzme havuzu, aqua park, plaj voleybolu gibi çeşitli aktiviteleri yapabileceğiniz bir yaşam alanı.
Alışveriş merkezine 500 metre, marketlere 150 metre mesafede olan ‘Samsun Karavan Kamp’ tesisinde yirmidört saat güvenlik görevlisi, kablosuz internet,sıcak su, duş ve tuvaletler, karavan park kısımlarında elektrik mevcuttur.


Kurtuluş savaşının başladığı 19 mayıs şehrinin bir simgesi olan Atatürk ve arkadaşlarının milli mücadeleyi başlatmak için Samsun’a geldikleri Bandırma gemisi müze olarak sergilenmektedir, hemen 100 metre yakınınızda ziyaret edebileceğiniz önemli tarihi mekanların başında gelirken, 1 km uzaklıkta olan Kurtuluş yolu, Etnografya müzesi, Gazi müzesi, Kent müzesi, Samsun’un sembolü olan Atatürk anıtı ziyaret edebileceğiniz kamp alanına yakın önemli tarihi mekanlardır.


Diğer Gezilecek Yerler & Restaurant Kafe


Batıpark
-          Amazon köyü ve kanalı
-          Kano, gondol, deniz bisikleti su sporları bölgesi
-          Go kart
-          Teleferik, Amisos tepesi Tümülüsler&Restaurant
-          Balık restaurantları
Doğupark
-          Doğupark piknik ve spor alanı
-          Doğupark kafe
-          Mert plajı & kafe
-          Sevgi kafe restaurant
-          Paten kafe
-          Kurtuluş yolu ve park gezi alanları

-             Sahil yolu ve aktivite alanları

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız www.samsunkaravankamp.com

0 545 665 87 55