Voip,Bedava Konuşturan Telefon | Yazdır |

Voip (internet üzerinden telefon görüşmesi) İle sabit telefonları BEDAVA aramanız mümkün.

 

 

VoIP nedir?
VoIP (Voice over Internet Protocol – İnternet Protokolü Üzerinden Ses), sesin internet üzerinden iletilmesini sağlayan bir iletişim teknolojisidir. Yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı görüşme yapılmasına imkan veren VoIP teknolojisiyle Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanı aranabilmekte, mobil telefon hatlarıyla görüşme yapılabilmektedir. Dünyadaki telefon trafiğinin yaklaşık olarak %15’i VoIP teknolojisi üzerinden gerçekleşmekte ve bu oran her geçen gün artmaktadır.

 

Bedava görüşmek mümkün,bu sistemin kullanımı için internet'inizin olması gereklidir.

İsterseniz kullanacağınız operatör'ün programını download edip kulaklık mikrofonla kullanabilir,yada VoipGateway(Anolog Telefon Adaptörü) kullanarak normal telefonunuza bağlantı yaptıktan sonra rahatlıkla konuşmaya başlayabilirsiniz.

 

Yurtdışında uzun yıllar önce kullanılmaya başlanan bu sistem gün geçtikçe gelişmekte ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilmektedir.

 

Ülkemizde kullanımı yaygın olarak 2003 yılında başlamıştır.Son yıllarda voip kullanımı, evlerimize internet'in girme oranı yüksek olmasından dolayı artış göstermiştir.İlk etapta internet kafelerde ve call shop larda kullanılmaya başlanan bu ekonomik sistem artık evlerimizde işyerlerimizde de kullanılmaktadır.

 

Sisteme kayıt olduğunuz andan itibaren sabit telefonlarla ücretsiz görüşme imkanı vermektedir,ayrıca yurtdışı birçok ülke ile sabit telefonları BEDAVA mobil telefonları da çok düşük ücret ödeyerek konuşmanız mümkündür.


 

1-Sistemi bilgisayarınıza indiriyorsunuz

2-Kullanıcı adı alarak hesap açıyorsunuz

3-Ödeme kısmından ödemeyi nasıl yapacağınızı seçerek yapıyorsunuz.(10 usd karşılığında sabit telefonlar için 90 gün bedava konuşma(haftalık 300 dk.)hakkı elde ediyorsunuz.Cep konuşmalarınız hesabınızdaki paranızdan düşmektedir,ayrıca fatura gelmez.

 

 

 

ImageImage

 

ImageImage

 


               -----BEDAVA KONUŞ-----

 

ÇOK KONUŞ AZ ÖDE-----DÜNYA İLE KONUŞ----

  

Bu sistemin kullanımı çok ekonomik ve kolaydır.

 

İşte

Evde

İnternetin Olduğu Heryerde

 

Dünyanın heryerinde kullanabileceğiniz bir telefon sistemidir.

 

Ön ödemeli olduğundan fatura gelmez,hesabınızı istediğiniz an elektronik olarak kontrol etme imkanınız vardır.

 

Pc üzerinde kullanım için gerekli olan hesap açmak ve bir kulaklık mikrofondur.

 

 

YARDIM ALABİLİRSİNİZ!

 

Diğer kullanım avantaj,seçenek ve ayrıntılar için bizimle iletişim kurabilir yardım alabilirsiniz.


 

Ayrıntılı Bilgi ve Sorularınız İçin İletişim :  Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Voip - Büfe55


NOT:

Bu haber bilgilendirme amaçlı yayınlamıştır.Son güncelleme Tarihi:05.01.2010

Tam kapsamlı bilgi ve sistemi indirmek için www.voipraider.com web sitesinden faydalanabilirsiniz.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bedava telefon,voip,Voip,Voip Bedava Telefon,ucuz alo,Ucuz Alo,bedava konuşturan telefon,uluslararası ucuz alo samsun amisos,Amisos ucuz alo,samsun amisos,Samsun Amisos,exbilgi internet teknolojileri,Büfe55,voip büfe55,samsun rehber,restorant,restaurant,oteller,ilçeler,exbilgi voip teknolojileri

 

Yorum ekle

Hakaret, tehdit içeren, çok kısa ve anlamsız,konu ile ilgili olmayan yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile